imageBox1
imageBox2
imageBox3

Výtahy

MSV Liberec, s.r.o., je ryze českým podnikem s více než 20letou tradicí ve výrobě výtahů a zdvihacích zařízení. Zabývá se kompletní realizací projektů od návrhu technologie projektu, přes výrobu, montáž a nonstop servis. Toto umožňuje výrobu produktů na míru i těm nejnáročnějším zákazníkům. _DSC9063Firma provádí dodávky a kompletní montáž nových a rekonstruovaných výtahů do nových nebo renovovaných staveb. S tím souvisí rekonstrukce, modernizace případné střední či generální opravy stávajících výtahů a zdvihacích zařízení.

Firma disponuje certifikací ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, dále má živnostenské oprávnění k provádění staveb, a tak je možné objednat kompletní projekt „na klíč“, včetně stavebního povolení.

Široká nabídka, na míru zákazníka

Firma svoji nabídku v této oblasti stále rozšiřuje a umožňuje tak plnit jednotlivé požadavky zákazníků. Poskytuje produkty ve formě osobních či nákladních výtahů, zdvihacích plošin a dalších zařízení, jejich nosnosti se pohybují od 50 kg (např. jídelní výtahy) do 10 t (těžké nákladní výtahy a autovýtahy). K výtahům je možné zvolit hydraulický či elektromechanický (trakční) pohon a s tím související požadovanou rychlost výtahu. Tyto výtahy mohou být se strojovnou i bez strojoven s maximálním využitím prostoru výtahové šachty.

Zákazníci si také mohou vybrat z široké nabídky materiálů, povrchů a barev, od klasických designů až po luxusně vybavené či panoramatické kabiny výtahů. Tyto výtahy splňují veškeré požadované normy ČSN a zároveň i veškeré hygienické normy.

Servisní služby

Jedním z cílů podniku je také vysoká spolehlivost jednotlivých zařízení. Té je dosaženo prostřednictvím preventivní údržby. MSV Liberec, s.r.o., poskytuje kompletní servisní služby na míru, díky nimž je možné produkty udržovat ve funkčním a bezpečném stavu po mnoho let. Dále zde funguje servisní pohotovost, která je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně. Díky ní se zákazníci mohou cítit v bezpečí v jakoukoliv denní dobu.