Podpora z EU

Vzdělávací projekty

V naší firmě probíhá od března 2014 do dubna 2015 postupně 5 projektů vzdělávání. Všechny projekty jsou se 100% dotací od Úřadu práce a zaštiťuje je ESF – Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost v rámci projektu „Vzdělávejte se pro růst v Libereckém kraji“. Náročnost vzdělávacích projektů je vysoká i vzhledem k tomu, že výukové hodiny zasahují do pracovní doby. Přesto je účast hojná. Všem zaměstnancům za jejich ochotu k dalšímu vzdělávání děkujeme.

Naše projekty jsou následující:
1. Odborný AJ se zaměřením na obchod
2. Čtení a kreslení technické dokumentace
3. Odborný Aj se zaměřením na technickou angličtinu
4. Programátor CNC
5. Kovoobráběčské práce

Rekonstrukce výrobní haly

Dalším podpořeným projektem se stala rekonstrukce výrobní haly. Tento projekt je částečně financován z našich vlastních zdrojů a část nám bude přispěna z Dotačního programu Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Rekonstrukce výrobní haly nám usnadní tok materiálu v tvářecí dílně, zefektivní výrobu a zároveň zlepší pracovní prostředí pro zaměstnance. Výrobní hala byla dokončena na přelomu roku 2014/2015. V době od ledna do března 2015 probíhalo stěhování tvářecí dílny do nových prostor.

Výstavba školicího střediska

Na výstavbu nového školicího střediska jsme čerpali podporu od Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI).