25. 11. 2020

Podporujeme liberecký sport
I v těžkých časech může liberecký sport počítat s naší podporou. Bílí Tygři jako poděkování sponzorům vyměnili na dresech v letošní sezóně tygří logo za loga nejvýznamnějších partnerů. MSV Liberec se tedy kromě tradičního boku kalhot objevilo i na hrudi hráčů. Přejeme Tygrům mnoho úspěchů nejen v letošní sezóně a těšíme se na další spolupráci.

IMG_1709

3. 4. 2020

ZNIČTE VIRUS VE VÝTAHU!
Nabízíme Vám antibakteriální ošetření výtahových kabin přírodní látkou na bázi rostlin, bez toxických látek, bez ozonu, vhodná i pro děti, zvířata, astmatiky. Rozprašovací přístroj zpracuje koncentrovaný antibakteriální roztok do ultrajemné mlhoviny, obsahující stovky milionů nano-částic, které se dostanou všude a vyplní celý prostor. Vysoká účinnost zajistí zničení až 99,9 % mikroorganismů (testy a certifikáty).

Po jednorázové aplikaci, která trvá 0,5-1 hodinu, bude povrch chráněn 6 týdnů.

Součástí této procedury je i předčištění vnitřních částí kabiny – kabinového tabla, madla, sedátka apod. dezinfekčním prostředkem (Cleanee desin Anti-COVID).

Cena jednoho ošetření je 1198,- Kč bez DPH + dopravné.

Chraňte prosím sebe, své blízké okolí a zabraňte prevencí přenosu infekce.

Další informace a objednávky na emailové adrese servis@msv-lbc.cz či telefonicky na 800 174 352.

IMG_1959

6. 3. 2020

Jsme hrdým partnerem vítěze Prezidentského poháru.
Blahopřejeme týmu Bílí Tygři Liberec k vítězství v základní části hokejové Extraligy. Jako dlouholetí sponzoři oceňujeme, že naše podpora má při pohledu na celou oraganizaci smysl. Naše logo můžete vidět například na kluzišti, mantinelech, ale třeba i na kalhotách hráčů. Věříme, že bude důvod k radosti i po posledním zápase sezóny.

IMG_1959

3. 2. 2020

Nabídka k prodeji dveří KONE ReNova 600 – AMDC1.
Nabízíme k prodeji výtahové dveře KONE ReNova 600 – AMDC1, dvoudílné centrální symetrické,nerez brus, 900 x 2000 mm: 1x kabinové + 5x šachetní dveře (rám 120/120/145), dveře vč. pohonu a mechanismů, kabinové ovládací tablo KONE pro 5 stanic nerez kompletní, 1x přivolávač KONE nerez jednotlačítkový se zámkem, 5x přivolávač KONE nerez jednotlačítkový, 5x panel s displejem nade dveře, přivolávače pro umístění na stěnu, vše je nepoužité, originálně zabalené. Foto je možné zaslat emailem. Cena dohodou. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 724 941 052 nebo emailu: jerabek@msv-lbc.cz.

21. 1. 2020

Nový výtah pro Liberecký kraj.
V rokytnickém domovu pro seniory naše firma dokončila instalaci pásového výtahu, který bude sloužit jak klientům, tak personálu DPS. Práce MSV Liberec kromě výtahu zahrnovaly i stavební činnost a novou prosklenou šachtu.

Číst dále

21. 11. 2019

Výstava Interlift 2019 v Augsburgu.
V říjnu se v německém Augsburgu konala výstava Interlift, kde se sjela většina z předních světových výtahových firem včetně zástupců MSV Liberec. Také jeden z vystavovaných exponátů byl vyroben naší firmou. Nejednalo se o žádný všední výtah, nýbrž o prosklený autovýtah, který jsme z velké části (kabina, rám kabiny, vodítka,…) pro našeho partnera vyráběli právě my. Na výsledek naší práce se můžete podívat na fotografiích.

Číst dále

24. 4. 2019

Nové výtahy pro statutární město Liberec.
Dne 18.4.2019 byla firmou MSV Liberec, s.r.o., úspěšně dokončena modernizace dvou výtahů v DPS Borový vrch čp. 1031 a 1032 v Liberci.

Číst dále

4. 1. 2018

Nový designový katalog.
Připravili jsme pro Vás nový designový katalog, ve kterém najdete informace o naší společnosti, fotky z realizovaných zakázek, designové provedení kabin výtahů, doplňků a další informace. V elektronické podobě ho najdete buď v menu ve složce „Ke stažení“, podsložce „Výtahy – dokumenty ke stažení“ a následně „Designový katalog“, nebo přímo zde.

1. 12. 2017

Podpora zdravotně handicapovaných dětí.
Záleží nám na našem okolí, naše společnost tedy s radostí poskytla finanční dar mateřské škole pro tělesně postižené v Liberci. MŠ dar použila na výbavu pro muzikoterapii, kterou absolvují s dětmi i jejich rodiče. Věříme, že dětem i rodičům přinese muzikoterapie s novými nástroji hodiny a hodiny společné radosti.

01. 11. 2017

Aktualizace nabízených pracovních pozic v sekci kariéra.
V sekci kariéra jsme pro Vás aktualizovali seznam nabízených pracovních míst v naší firmě. Pracovní pozice k nahlédnutí ZDE.