Výtahy

MSV Liberec, s.r.o. je ryze českým podnikem s více než 20letou tradicí ve výrobě výtahů a zdvihacích zařízení. Zabývá se kompletní realizací projektů od návrhu technologie projektu, přes výrobu a montáž, až po nonstop servis.  Takto komplexní přístup zajišťuje výrobu produktů přesně na míru i pro ty náročnější zákazníky. Firma provádí dodávky a kompletní montáže nových a rekonstruovaných výtahů do nových nebo renovovaných staveb.  S tím souvisí rekonstrukce, modernizace, střední či generální opravy stávajících výtahů a zdvihacích zařízení. Firma disponuje certifikací ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, dále má živnostenské oprávnění k provádění staveb, a tak je možné objednat kompletní projekt „na klíč“, včetně stavebního povolení.
obr_vytah_03

• Široká nabídka, na míru zákazníka

Firma svoji nabídku v této oblasti stále rozšiřuje a umožňuje tak plnit jednotlivé požadavky zákazníků. Poskytuje produkty ve formě osobních či nákladních výtahů, zdvihacích plošin a dalších zařízení, jejich nosnosti se pohybují od 50 kg (např. jídelní výtahy) do 10 t (těžké nákladní výtahy a autovýtahy ).

K výtahům je možné zvolit hydraulický či elektromechanický (trakční) pohon a s tím související požadovanou rychlost výtahu. Tyto výtahy mohou být se strojovnou i bez strojoven s maximálním využitím prostoru výtahové šachty.  Zákazníci si také mohou vybrat z široké nabídky materiálů, povrchů a barev, od klasických designů až po luxusně vybavené či panoramatické kabiny výtahů. Tyto výtahy splňují veškeré požadované normy ČSN a zároveň i veškeré hygienické normy.

• Servisní služby

Jedním z cílů podniku je také vysoká spolehlivost jednotlivých zařízení, té je dosaženo prostřednictvím preventivní údržby. MSV Liberec, s.r.o. poskytuje kompletní servisní služby na míru, díky nimž je možné produkty udržovat ve funkčním a bezpečném stavu po mnoho let.

Dále zde funguje servisní pohotovost, která je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, díky ní se zákazníci mohou cítit v bezpečí v jakoukoliv denní dobu.

obr_hlinik_02Hliníkové konstrukce

Jelikož firma prosperuje, rozšiřuje své působení i do dalších sfér a nabízí Vám tak další možnosti. Divize Výplně otvorů se specializuje na projekci, výrobu, montáž a servis prosklených stavebních otvorů, což zahrnuje například okna, dveře, ale i prosklené fasády a protipožární či interiérové konstrukcehliníkových profilů. Používají se hliníkové profily značky Schucona a Aluprof, které zajišťují maximální užitnou hodnotu, spolehlivou a prověřenou technologii a moderní design.
Dnešní architektura často zahrnuje speciální požadavky na řešení výplní stavebních otvorů. Hliníkové a plastové profilové systémy, které poskytujeme, nabízejí širokou možnost aplikací v této oblasti.

Na základě bohatých zkušeností z nových staveb i rekonstrukcí stávajících budov navíc neustále rozšiřujeme a vylepšujeme naši nabídku produktů výplně otvorů.

obr_hlinik_04

Plastová okna

Divize Plastových oken používá systém Rehau a doplňuje nabídku firmy MSV Liberec o plastové konstrukce oken a dveří, mimo jiné také o stínící techniku, parapety a další příslušenství.

V obou těchto divizích jsou pracovnícimnohaletými zkušenostmi v oboru a přispívají tak k větší spokojenosti zákazníků.

obr_okno_01

Kovovýrobní práce a prášková lakovna

Další součástí firmy MSV Liberec, s.r.o. je poskytování kovovýrobních prací. Je zde nabídka tváření plechů, výroba součástí na CNC strojíchocelovým, mosazným, hliníkovým či nerez materiálem.

Dále je možno využít vlastní práškové lakovny, kde si můžete vybrat z mnoha odstínů barev.